COVID-19 DEZYNFEKCJA

Z uwagi na pandemię i związane z nią wymogi sanitarne oferujemy dezynfekcję obiektów użytku publicznego, takich jak: pomieszczenia biurowe, obiekty handlowe, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe i inne.. Dokonujemy też sterylizacji wszelkich powierzchni użytkowych, punktów gastronomicznych, biur itp. Nasze usługi dopasowane są również do klientów indywidualnych oraz do wspólnot mieszkaniowych i administracji.

Stosowane przez nas rozwiązania zapewniają ochronę przed:

  • Szkodliwymi bakteriami

  • Koronawirusami

  • Drobnoustrojami i grzybamią


charakterystyka środków dezynfekcyjnych.

Stosowane przez nas preparaty posiadają certyfikaty wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co potwierdza ich skuteczność. Szerokie spektrum ich działania zapewnia usunięcie wszystkich szkodliwych wirusów, bakterii, grzybów i drobnoustrojów. Przyjęte przez nas rozwiązania w zakresie dezynfekcji mają zastosowanie na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Korzystamy z dwóch rodzajów preparatów (bezalkoholowych i alkoholowych), co daje możliwość szerokiego zastosowania.

Do każdego klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie. Wycena odbywa się po uprzedniej wizji lokalnej. Koszt uwarunkowany jest od wielości powierzchni oraz ewentualnych cyklicznych usług. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu oferujemy atrakcyjne pakiety usług.

Zamów wycenę

Skorzystaj z formularza wyceny naszych usług i zamów indywidualną
dopasowaną do Twoich potrzeb wycenę!