OSIEDLA MIESZKANIOWE

Czyste osiedle tworzy doskonałe warunki mieszkalne. Kompleksowe

sprzątanie osiedli mieszkaniowych w ofercie naszej firmy to usługa kierowana do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów. administratorów i zarządców nieruchomości na terenie Warszawy.

Do pracy wykorzystujemy tylko profesjonalny sprzęt oraz preparaty wiodących firm. Sprzątanie osiedla wykonujemy regularnie, w godzinach ustalonych z zamawiającym usługę.

Usługa sprzątania osiedli dobierana jest indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Przed przystąpieniem do realizacji usługi, dokonujemy dokładnych oględzin obiektu. Na podstawie zebranych informacji ustalamy zakres obowiązków oraz koszty zrealizowania usługi. Sprzątanie osiedli mieszkaniowych przeprowadzone przez profesjonalną firmę sprzątającą to gwarancja najwyższej jakości. W ramach naszych usług zajmujemy się także myciem garaży.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów oraz administratorów i zarządców nieruchomości.

Zamów wycenę

Skorzystaj z formularza wyceny naszych usług i zamów indywidualną
dopasowaną do Twoich potrzeb wycenę!