DBAMY O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W BUDYNKACH PRODUKCYJNYCH RÓŻNYCH TYPÓW

Sprzątamy fabryki, magazyny i inne pomieszczenie pełniące podobne funkcje.

Dbanie o czystość fabryk realizowane jest w sposób kompleksowy, przy pomocy nowoczesnych urządzeń i z wykorzystaniem profesjonalnych środków chemicznych, które poradzą sobie nawet z najtrwalszymi zabrudzeniami. Sprzątanie hal produkcyjnych obejmuje procesy związane m/in ze zmywaniem posadzek, myciem okien oraz innych elementów infrastruktury technicznej tego typu obiektów.

Hale i magazyny

Zadbamy o oczyszczenie całości obiektu przemysłowego niezależnie od rodzaju prowadzonej w nim działalności. W ramach świadczonych usług realizujemy kompleksowe sprzątanie przemysłowe, na które składa się, m.in. odkurzanie całości obiektu profesjonalnymi odkurzaczami o dużej mocy ssącej, czyszczenie posadzek, mycie okien i innych przeszkleń, zamiatanie oraz wiele innych czynności, dzięki którym wnętrza hal i magazynów odzyskują dawną świeżość.

Hale produkcyjne

Prowadząc działalność produkcyjną, zwykle brakuje czasu na zadbanie o czystość w miejscu pracy. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi sprzątania hal produkcyjnych dowolnej wielkości, w tym obiektów wielkopowierzchniowych oraz niewielkich zakładów skupionych na drobnej produkcji. Zajmiemy się oczyszczeniem ścian, sufitów czy podwieszonych pod nimi instalacji technicznych. Odkurzymy, a następnie oczyścimy i zakonserwujemy posadzkę, umyjemy okna i inne elementy wymagające tego typu zabiegu pielęgnacyjnego.

Fabryki i zakłady przemysłowe

Zajmujemy się sprzątaniem w fabrykach i zakładach przemysłowych o dowolnym profilu działalności. Nasze usługi to, m.in. czyszczenie, doczyszczanie oraz impregnacja posadzek betonowych, kamiennych, z płytek, gresu lub pcv, mycie okien wodą demineralizowaną, a także odkurzanie przy pomocy profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy. Co ważne, porządkowaniem budynków przemysłowych zajmują się wyłącznie doświadczone osoby obsługujące nowoczesny i wydajny sprzęt sprzątający.

Zamów wycenę

Skorzystaj z formularza wyceny naszych usług i zamów indywidualną
dopasowaną do Twoich potrzeb wycenę!